Isınan havalarla birlikte her geçen gün bastıran hararetten sizlerde şikâyetçi iseniz rüzgârın klima etkisi yarattığı Mavi Yolculuğa sizlerde çıkmalısınız. Son yıllarda hemen hemen herkes tarafından bilinen ve tanınan bir tatil seçeneği olan mavi tur yat kiralama, gulet kiralama ve motoryat kiralama klasik rotasının dışına taşarak tüm Güney batı kıyılarımızı kapsayan zaman zaman da yakın Yunan adalarını gezi programına dâhil eden bir seyir halidir.

Türkiye’nin Güney Ege ve Akdeniz sahil şeridi sayısız bakir koy, ada ve keşfedilmemiş eşsiz kumsallar barındırmaktadır. Çoğunlukla karayolu bağlantısı olmayan bu eşsiz kıyılar ve bu kıyılarda yer alan tarihi kalıntılar Mavi Yolculuklar için her akşam farklı bir koyda demirleme ve tüm bu güzellikler ile baş başa olma olanağı tanımaktadır. Bir yandan girdiğiniz koyların tarihi özelliklerini öğrenirken bir yandan da gönlünüzce yüzme fırsatını bulacaksınız. İşinde tecrübe sahibi olan firmamızın bünyesindeki tekneler;  guletler, yelkenli tekneler, motor yatlar ve mega yatlarımızdan yararlanabilmektesiniz. Gulet tekneler kendi aralarında; ekonomik gulet, standart gulet, lüks gulet, süper lüks gulet olmak üzere 4’e ayrılmaktadır. Modern gulet tasarımlarında kabin sayısı 8 ile 12 arasındadır ve guletlerin yolcu sayısı 24’ü bulur. Her kabinde çift kişilik yatak, banyo ve dolaplar siz değerli misafirlerimize denizde yüzen bir otel konforu yaşatır. Modern guletlerde teknenin dış bölümündeki dinlenme alanlarının yanı sıra iç bölümde yer alan yemek salonu, bar ve oturma bölümlerinin bulunduğu lüks ve konforlu ortak yaşam alanları mevcuttur.  Guletlerde ayrıca günlük yaşam ihtiyaçları için düşünülmüş buzdolabı, mini bar, balıkçılık malzemeleri, model telefon gibi araçlar mevcuttur.  Bodrum-Gökova, Bodrum-Hisarönü- Marmaris-Gökova, Marmaris-Fethiye rotalarında 4 kabinden- 8 kabine kadar ekonomik yat kiralama seçeneklerimiz mevcuttur.

Geniş kıç güvertesi, güneşlenme ve dinlenme yeri, yüksek kabinlerimiz ile ruhunuzda ki yorgunluğu tek celsede üzerinizden atacaksınız. Tekne içerisindeki aktivitelerimiz, teknenin durumuna göre değişen sayı ve türdeki aktiviteler; tüplü ya da tüpsüz dalış, yüzme, balık avı, rüzgâr sörfü, sandal, su kayağı/jet ski, muz botlar, rafting, mangal, kara gezileri, yamaç paraşütü, dağ yürüyüşleridir. Bir yandan Mavi Tur Tekne Kiralama ile tatilinizin keyfini sürerken diğer yandan hobilerinizi geliştirme fırsatını bulabileceksiniz.

Tüm detaylı bilgi ve yat filosu için lütfen.

www.maviturtatili.com sitesini ziyaret ediniz.